تبلیغات
بیمارستان منتصریه مشهد - بیمارستان منتصریه
تاریخ : 1390/11/7 | 07:16 ق.ظ | نویسنده : بهنام رضایی

به گزارش خبرنگار نظام پرستاری به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی مشهد گفت : مرحله نخست بیمارستان تخصصی دیالیز و پیوند منتصریه كه به همت آستان قدس رضوی ساخته و هم اكنون به منظور تجهیز و بهره برداری به دانشگاه تحویل داده شده است همزمان با دهه مبارك فجر به بهره برداری می رسد.

 ابراهیمی افزود :‌این بیمارستان در زمینی به مساحت 3 هزار و 146متر مربع و با زیر بنای 8 هزار و 900 متر مربع در شش طبقه با هزینه ای بیش از 80میلیارد ریال و بر اساس آخرین استانداردهای جهانی ساخته شده است.

وی با اشاره به اینكه همزمان با دهه مبارك فجر بخش دیالیز در قالب 28 تخت بستری و درمانگاه پیوند به بهره برداری می رسد اظهار امیدواری كرد : بخش های تخصصی پیوند اعضاء این بیمارستان كه در قالب 40 تخت بستری است تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی مشهد خاطرنشان کرد: دیالیز زنان و مردان، كودكان و دیالیز ویژه (ایزوله)،بخش‌های بستری، جراحی، پیوند اعضا، استریلیزاسیون،آی سی یو ،داروخانه، اورژانس، درمانگاه و بخش اداری و فنی از جمله بخش های مختلف این بیمارستان است.طبقه بندی: اخبار،
برچسب ها: بیمارستان منتصریه، آستان قدس، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، آستان قدس رضوی،

پیچک